واقعا با این سریال ساختنشون دارن به شعور مخاطبا توهین میکنن. ستایش تو فصل دو شبیه مادر جد مهدی سلوکی بود. بعد تو فصل سه شبیه آبجی کوچیکشه:/ آخه این چه وضعیه

بعد کارگردان فیلم در جواب منتقدان برای گریم ستایش گفتهه: آخه تو فصل قبل فشار ها و نگرانی هایی روی ستایش بود که توی این فصل نیست:/

آهان. پس چون فشار ها از روی ستایش برداشته شده یه پیرزن هفتاد ساله شده دختر 20 ساله:| 

واقعا ممنون از فیلم های فوق العاده ی امسال:/ اصلا ما رو با این فیلم هاتون شگفت زده کردید:/ توی بوی باران که از بس فیلم رو مثل آدامس کشیدین تهش بدون مفهوم تموم شد همه ی 60 قسمت. آخرشم نفهمیدیم برای چی نرگس محمدی اون همه کلفتی و کارگری کرد! تهش دختر رئیس باباشو لو داد:/

+ تابستون امسال هم با اینکه به برنامه های از پیش تعیین شده نرسیدم اما خیلی تابستون پویایی رو گذروندم که برام ارزشمنده. به نتایج خوبی رسیدم. و تغییراتی در خودم حاصل کردم که مطمئنم بعد از این زندگیم بهتر خواهد بود:) اگه بخوام یه مقداریشو براتون به اشتراک بذارم این بود که آدمای موندنی و آدمای رفتنی رو از هم تفکیک کردم که با هر رفتنی یا هر رفتاری از جانب هر کسی دلگیر و دلخور نشم و دلم نشکنه. بالاخره همه که موندنی نیستن. نمیشه که به خاطر هر آدمی افسردگی گرفت!

++از بحث فیلم های مسخره ی امسال و تابستونی که ته موندشه الان. بگذریم میرسیم به سال پیش رو که امیدوارم خدا برای هممون خوش نوشته باشدش و دستمونو بگیره که مبادا احساس تنهایی کنیم.

_ روز ها از پس هم سپری میشوند

و ما باز

قدم میزنیم

در کوچه پس کوچه ها

تا آنکه خسته میشویم

و باز میرسیم به همین خانه

که در آن خندیدیم

گرییدیم

و لب پنجره می نشینیم.

هنوز یک چای لیوانی چقدر می چسبد!

نامه ای به گذشته ی نزدیک...

واژه ای که در تاریکی می درخشد...

تابستان عزیزم، به امید دیدار

رو ,فصل ,فیلم ,ستایش ,ها ,های ,تو فصل ,فشار ها ,روی ستایش ,میرسیم به ,ی امسال

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برق ساختمان ، برق قدرت معرفی بهترین هتل ها و مکان های گردشگری دنیا مجله آشپزی و پخت کیک و غذاهای خوشمزه بورس بلاگ شعرهای علیرضا ناظمی خرید اینترنتی لپ تاپ، گوشی موبایل از شهر فافا parastarA جگونه یک مدرسه شاد داشته باشیم ؟ ملی پیامک ایرانیان:پنل اس ام اس بازار خودرو